Kursused

Floristi meistrikursus / kord kuus nädalavahetustel

28.09.2024-31.05.2025 Praktiline kursus on mõeldud kõigile, kellel on huvi omandada teadmised ja oskused lilleseades. Õppetöö toimub üks kord kuus, laupäeval ja pühapäeval kell 10.00-16.00. Koolituse sihtgrupiks on õppija, kes huvitub kaasaegsest lilleseadest ja erinevatest stiilidest, seadete ja kimpude valmistamise tehnikatest, värvusõpetusest ja kompositsioonist seadete loomisel ning taimetundmisest.

LOOVUSE JA INSPIRATSIOONI CAMP KIHNUS

26.-28.07.2024 Aastatepikkuse kogemusega võime öelda, et parim koht õppimiseks looduses on looduslaager. Juba mitmendat aastat toimub lillelaager Kihnus. Seekord on uue teeman LAND ART- disainid looduses ja loodusmaterjalidest.

Floristi meistrikursus / teisipäeva õhtuti

26.02.2024-11.02.2025 Praktiline kursus on mõeldud kõigile, kellel on huvi omandada teadmised ja oskused lilleseades. Õppetöö toimub teisipäeva õhtuti algusega kell 17.30. Koolituse sihtgrupiks on õppija, kes huvitub kaasaegsest lilleseadest ja erinevatest stiilidest, seadete ja kimpude valmistamise tehnikatest, värvusõpetusest ja kompositsioonist seadete loomisel ning taimetundmisest.

Meist

Eesti Floristikakool on ainulaadne, sõltumatu ja inspireeriv kool, mis omab silmapaistvat mainet maailma floristikamaastikul ning pakub tipptasemel õpimeetodeid.

Kool on alguse saanud floristikakursustest rohkem kui 20 aastat tagasi. Meie koolis on kõrge kvalifikatsiooniga õpetajate meeskond. Õpetajad on avatud uutele ideedele, tegelevad pidevalt enesetäiendusega ning soovivad anda oma õpilastele kõiki oma teadmisi ja kogemusi floristika vallas.

Usume elukestvasse õppesse ja praktiseerime seda igapäevaselt. Iseenda kogemuste varal teame, kuidas on võimalik meeldivalt ühendada töö, kodu ja enesetäiendus. Oleme oma kursuste ülesehituse ja õppekavad muutnud paindlikeks, praktilisteks ning teabe-ja inspiratsioonirohkeiks.

Avame ukse rikkalikku floristikamaailma ning pakume inspiratsiooni kõigile, kes soovivad arendada endas loomingulisust ja tehnilisi oskusi.

Tere tulemast!

Eesti-Floristikakooli-õppekava